Audax Italiano: Manuel Fernández (DT); Marco Collao (Antofagasta); Gonzalo Ríos (Central Córdoba, ARG); Gonzalo Sosa (Mazatlán, MEX); Marcelo Díaz (Libertad, PAR).

Cobresal: Franco García (Racing Córdoba, ARG); Julio Castro (USF); Maximiliano Rueda (Almagro, ARG); Cristián Toro (Melipilla); Yerko Oyanedel (ULC); Luciano Ortega (Dep. Maipú).

Colo Colo: Fernando De Paul (Everton); Ramiro González (Platense, ARG); Matías Moya (Ñublense); Erick Wiemberg (ULC); Carlos Palacios (Vasco, BRA); Leandro Benegas (Independiente, ARG).

Coquimbo Unido: Bruno Cabrera (Nacional, PAR); Nicolás Rivera (Rangers); Matías Palavecino (Gim. Jujuy, ARG); Luis Pavez (UE); Miguel Sanhueza (Wanderers); Luciano Cabral (Libre); Wladimir Cid (Barnechea); Javier Parraguez (S. Recife, BRA); Diego Sánchez (Antofagasta); Ignacio Mesina (Palestino); Rodrigo Holgado (Curicó); Diego Carrasco (O’Higgins); Miguel Pinto (U. Española); Dylan Glaby (Barracas Central, ARG); Salvador Sánchez (FK Panevėžys, LIT).

Curicó Unido: Sergio Vergara (A. Morelia, MX); Augusto Barrios (U. Española); Jason Flores (Antofagasta); Sebastián Cabrera (Palestino); Cristopher Barrera (Coquimbo); Tobías Figueroa (Antofagasta), Omar Merlo (Sporting Cristal, PER).

Deportes Copiapó: David Tati (Colo Colo); Iván Rozas (Ñublense); Reiner Castro (Temuco); Felipe Reynero (Ñublense); Luis Cabrera (Coquimbo); Manuel López (Antofagasta); Juan Sills (Iquique); Matías Zamora (Morning); Axl Ríos (Cobreloa); Bruno Liuzzi (Gim. de Mendoza, ARG).

Everton: Franco Torgnascioli (San Luis); Claudio González (ULC); Sebastián Sáez (ULC); Bryan Soto (Colo Colo).

Huachipato: Gustavo Álvarez (DT); Martín Parra (U. de Chile); Mateo Acosta (A. Brown, ARG); Julián Brea (Sarmiento, ARG); Carlo Villanueva (Colo Colo).

Magallanes: Nicolás Berardo (Coquimbo); Alfred Canales (UdeC); Andrés Souper (Antofagasta); Christian Vilches (ULC).

Ñublense: Juan Córdova (Huachipato); Jorge Henríquez (Audax); Juan Leiva (UC); Andrés Vilches (Palestino); Bayron Oyarzo (Curicó); Pablo Aránguiz (U. de Chile); Lucas Abascia (Morón, ARG).

O’Higgins: Pablo de Mujer (DT); Ignacio González (Antofagasta); Arnaldo Castillo (UdeC); Valentín Larralde (Defensa y Justicia, ARG); Nicolás Thaller (Lanús, ARG).

Palestino: Pablo Sánchez (DT); Fernando Cornejo (Audax); Gonzalo Collao (Istra 1961, CRO); Dilan Zúñiga (Coquimbo); César Rigamonti (Central Córdoba, ARG); Fernando Meza (Necaxa, MEX).

Unión Española: Ronald Fuentes (DT); Ariel Uribe (Antofagasta); Emanuel Cecchini (Gimnasia LP, ARG); José Tiznado (Copiapó); Sebastián Pérez (U. Española); Brayan Carvallo (Everton); Simón Ramírez (ULC).

Unión La Calera: Gerardo Ameli (DT); Enzo Ferrario (La Serena); Leandro Díaz (La Serena); Hernán Lopes (San Martín Tucumán, ARG); Nicolás Peñailillo (Antofagasta); John Salas (Everton); Francisco Salinas (USF); Omar Carabali (Colo Colo); Nelson Acevedo (Godoy Cruz, ARG); Alejo Antilef (Arenal, ARG); Fernando Otárola (Belgrano, ARG); Bairo Riveros (San Felipe); Diego Buonanotte (S. Cristal, PER).

Universidad Católica: Alexander Aravena (Ñublense); Byron Nieto (CDA); Eugenio Mena (Racing, ARG); Franco Di Santo (Tijuana, MEX); Guillermo Burdisso (Deportivo Cali, COL).

Universidad de Chile: Juan Pablo Gómez (Curicó); Mauricio Pellegrino (DT); Leandro Fernández (Independiente, ARG); Matías Zaldivia (Colo Colo); Federico Mateos (Ñublense); Nicolás Guerra (Ñublense); Cristopher Toselli (Central Córdoba, ARG).

/EMG